האם כלבים יכולים לאכול מלפפונים?

כלבים הם אוכלי כל, מה שאומר שהם יאכלו מגוון של מזון ממקור צמחי ובעלי חיים כאחד. ואוכלי כל אופורטוניסטים אלה עשויים לנצל את ההזדמנות לחטוף אוכל אנושי מכל סוג שהוא, כולל פירות וירקות! בעוד שבטן מוטרדת עשויה להיות הגרועה ביותר שקורה ברוב המקרים, ישנם כמה מאכלים שחברינו הכלבים צריכים תמיד להימנע מהם. אז, אם יש לך כלב שאוכל כל דבר והכל בהתלהבות רבה, אולי הייתה לך סיבה לשאול, האם כלבים יכולים לאכול מלפפונים?

האם מלפפון בטוח לכלבים?

החדשות הגדולות הן שכל חלקי המלפפון, כולל הבשר, העור והזרעים, אינם רעילים ובטוחים לתת לכלבים. אז, האם כלבים יכולים לאכול מלפפונים? בהחלט כן, אבל כמו בכל הפינוקים זכרו שכלל אצבע טוב הוא שהם צריכים להוות לא יותר מ-10% מצריכת המזון היומית של הכלב שלכם.

האם צמחי מלפפון רעילים לכלבים?

רוב הכלבים יפנו את האף כלפי העלווה כי זה לא טעים במיוחד. עם זאת, היה סמוך ובטוח שאם לחבר הכלב שלך יש חיך פחות אבחנה והוא נוטה לנשנש את העלים או הגבעול של צמח המלפפון הפרס שלך, לא סביר שהם יפגעו. בדיוק כמו הפרי (כן, מלפפון הוא פרי ולא ירק!), הצמח אינו רעיל [1].

מלפפונים

האם מלפפון יכול להזיק לכלב שלי?

לא סביר שייגרם נזק לכלב שלך מאכילת מלפפון. עם זאת, עליך להאכיל מלפפון רק במתינות מכיוון שכמויות גדולות עלולות לגרום לקלקולי בטן.

כמו כן, מומלץ לחתוך מלפפון לפרוסות קטנות בגודל נגיסה לפני האכלתו לכלב שלך מכיוון שיש סיכון שהכלב שלך עלול להיחנק אם יאכילו מלפפונים שלמים או נתחים גדולים יותר.

ייתכן שתרצה לקרוא את המדריך שלנו בנושא בעיות עיכול בכלבים לקבלת מידע נוסף.

מהם היתרונות הבריאותיים של האכלת מלפפון לכלבים?

מלפפון הוא פינוק פריך ומרענן ויכול להוות בחירה מצוינת של חטיף, עם מספר יתרונות בריאותיים:

1. מלפפון דל בקלוריות

זה הופך מלפפון לבחירה מצוינת של חטיף אם אתה עוזר לכלב שלך להשיל כמה קילוגרמים, או אם אתה פשוט רוצה לשמור אותם יפים וקצצים.

2. למלפפון תכולת מים גבוהה

מלפפון הוא בערך 96% מים. זה הופך אותו לפינוק לחות ומרענן במזג אוויר חם יותר. לקבלת אפקט קירור נוסף, נסה להקפיא מנות קטנות.

3. למלפפון ערך תזונתי נמוך

תכולת התזונה הנמוכה של מלפפון עשויה להיתפס כחסרון, אך בכלבים מסוימים עם מצבים בריאותיים בסיסיים זה יכול להיות חיובי; תכולת השומן הנמוכה הופכת אותו לבטוח עבור כלבים הנוטים לדלקת לבלב, למשל, בעוד שהנתרן הנמוך אומר שזה לא מהווה בעיה עבור כלבים עם מחלות לב.

האם מלפפונים כבושים בטוחים לכלבים?

מלפפונים כבושים אינם מתאימים כחטיף כלבלב. למרות שמלפפונים טריים בטוחים לכלבים לאכול, המגוון הכבוש לא. חומרי כבישה כוללים בדרך כלל תבלינים ומלח, שניהם עלולים לגרום לכלבים לא טוב. בפרט, שום ובצל הם מרכיבים נפוצים שיכולים להיות השפעות שליליות

בעיות מזון לכלבים

התשובה לשאלה 'האם כלבים יכולים לאכול מלפפונים?' היא כן מהדהד. רק הקפידו להאכיל אותו במתינות כדי להימנע מלגרום לכלבכם קלקול קיבה וחתכו אותו לפרוסות לפני ההאכלה כדי להפחית את הסיכון לחנק. חפש תמיד ייעוץ וטרינרי אם אתה אי פעם בספק לגבי הבחירה הטובה ביותר של טיפול לכלב שלך.

אולי תרצה לקרוא את המדריך שלנו על מזון גולמי לכלבים למידע נוסף על מזון לכלבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן