כמה אני יכול לתת לכלב

תזונה נכונה חיונית לבריאות הכלב שלך. עם זאת, לכלבים שונים יש צרכים תזונתיים שונים. הבנת הצעדים הכרוכים בהאכלה נכונה של כלב ואיך לתת לכלב היא המפתח לקבלת ההחלטות הנכונות. מזון לחיות מחמד יכול להשתנות מתיק לשקית, ואם אינך בטוח בדיוק כמה להאכיל, שימוש במדריך להאכלת כלבים יכול לעזור לך לקבוע כמה אתה צריך להאכיל.

מה צריך להיות בקערה של הכלב שלך?

כדי לשמור על מצב גוף אידיאלי, כלבכם זקוק למזון איכותי מלא ומאוזן ומנוסח כדי לענות על הצרכים הקשורים לגודלו, גילו ואורח חייו. לדוגמה, כלבי ספורט פעילים עשויים להפיק תועלת מפורמולה עם רמות קלוריות וחלבון גבוהות יותר, בעוד שכלבים פחות פעילים עשויים לדרוש מזון בעל כמות קלוריות נמוכה יותר.

אוכל לכלבים

אולי תרצה לקרוא את המדריך שלנו בנושא מה אוכל קיפוד כאן.

כמה אני יכול לתת לכלב?

כדי לענות על שאלה זו, התחל בבדיקת טבלת האכלת הכלבים על אריזת המזון לכלבים שלך. תרשימים אלה הם חלק נדרש מכל חבילת מזון לכלבים, והם יכולים לעזור לך לקבוע את הכמות היומית שאתה צריך להאכיל. המידע יהיה דומה לתרשים האכלת הכלבים למטה. אלו הן המלצות מזון ראשוניות וייתכן שיהיה צורך להתאים את הכמויות בהתאם לאורח החיים של הכלב שלך. אם יש לך שאלות ספציפיות לצרכים התזונתיים של הכלב שלך, דבר עם הווטרינר שלך.

גודל כלב בוגר (lbs.); כמות האכלה של מזון יבש (כוסות)

3 עד 12: 1/3 עד 1

13 עד 20: 1 עד 1-1/3

21 עד 35: 1-1/3 עד 2

26 עד 50: 2 עד 2-2/3

51 עד 75: 2-2/3 עד 3-1/3

76 עד 100: 3-1/3 עד 4-1/4

100+: 4-1/4 פלוס 1/4 כוס לכל 10 ק"ג. של משקל גוף מעל 100 ק"ג.

הערה: כמויות האכלת כלבים משתנות ממוצר למוצר על סמך תכולת הקלוריות והנוסחה. עיין בטבלת ההאכלה בגב אריזת המזון של הכלב שלך. הצרכים האישיים יכולים להשתנות, אז התייעצו עם הווטרינר שלך [1] לגבי צרכים תזונתיים מיוחדים.

מתי לצלצל בפעמון ארוחת הערב

עבור רוב הכלבים הבוגרים, חלוקת כמות ההאכלה היומית המומלצת לשתי האכלות ביום, בבוקר ובערב, היא לוח זמנים טוב. שמירה על עקביות זמני הארוחה, כמו גם סוג המזון והכמות, יכולה לעזור לכלב שלך לשמור על עיכול בריא ומשקל.

אוכל לכלבים

כשאתם בוחרים זמן ארוחה, הקפידו לקחת בחשבון לא רק את לוח הזמנים שלכם, אלא גם את גילו ורמת הפעילות של הכלב שלכם. לדוגמה, אם יש לך כלב פעיל שנהנה מפעילות גופנית מאומצת, הימנע מהאכלה ממש לפני או אחרי אותה פעילות מכיוון שזה עלול להוביל למצב כמו "נפיחות", מצב מסכן חיים המהווה סיכון מיוחד עבור כלבים מגזעים גדולים.

האוכל הנכון הוא מה שמתאים לכלב שלך

כשזה מגיע להאכלה, הבחירות הנכונות הן אלו שמתאימות לכלב שלך. זה כולל את האוכל שאתה מכניס לקערה שלו ואת הגוף שלו. לדוגמה, כדאי להגביל את הפינוקים ל-10 אחוזים מצריכת הקלוריות היומית שלו.

אולי תרצה לקרוא את המדריך שלנו בנושא מה אוכל גמל שלמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן