מה אוכלות ציפורי גן בקיץ?

זה מיתוס שציפורים אינן זקוקות להאכלה בחודשי הקיץ. למרות שהחורף הוא כנראה החודש החשוב ביותר לתת יד לציפורים, מחסור במזון יכול להתרחש בכל עת של השנה. עם זאת, ישנם כמה הבדלים עונתיים למה שהם צריכים. אז מה אוכלות ציפורי גן בקיץ?

תזונה טבעית של ציפורי גן

חברי הגן שלנו יהיו עסוקים בחיפוש אחר מקורות מזון כגון תולעי אדמה, זחלים או זרעים טבעיים. עם זאת, אספקה זו יכולה להיות מושפעת מאוד ממזג האוויר. רטוב מדי והרמות של חרקים מסוימים עלולות לצנוח, יבשות מדי והאדמה עשויה להיות קשה מדי לגשת למספיק תולעים. זה מאתגר במיוחד כאשר מאכילים את כל הפיות הנוספים, כולל הצעירים של השנה.

מה להאכיל ציפורים בקיץ

ציפורים זקוקות לרמות חלבון גבוהות בחודשי הקיץ, בייחוד כשהן נובלות. דבר עם חנות החיות המקומית שלך על סוגי הזנת הציפורים שיש להם במלאי – לרבים יהיו תערובות קיץ שהן אידיאליות ולעתים קרובות מכילות דברים כמו לבבות חמניות וזרעי ניגר.

ציפורים בגינה

הזנות חורף עשירות יותר בשומן, ואינן מתאימה למזג האוויר הקיצי. כדורי שומן תוצרת בית בפרט יכולים להתעפש בחום ולמרות שהאפשרויות המסחריות יהיו טובות יותר, עדיין יהיה צורך להחליף אותם באופן קבוע. באופן כללי, עדיף להתרחק ממוצרים עתירי שומן עד שנחזור לחורף. זה גם טוב להימנע מהאכלת לחם או בוטנים מכיוון שהם אינם מצוינים עבור כל גוזל מאוחר ויכולים להוות סכנת חנק.

קרא את המדריך שלנו על "מה עופות יכולים לאכול" כאן כדי לקבל מידע נוסף על מזון לציפורים.

למה להאכיל ציפורים בחודשי הקיץ?

תמיכה בחיות הבר שלנו באמצעות מחסור במזון היא מתגמלת בפני עצמה. עם זאת, יש גם יתרונות אחרים! בהתחשב בכך שימי הקיץ ארוכים יותר, יש הרבה הזדמנויות לצפייה בציפורים אחרי העבודה או הלימודים. בנוסף, הנוצות לרוב בהירות יותר בעונת הקיץ, מה שיכול להקל על הזיהוי והזיהוי של ציפורים.

טיפים נוספים כיצד להאכיל ציפורים בקיץ

  • שקול להעביר מזינים לצל כדי לשמור על קור רוח של ציפורים בגינה בזמן שהם מאכילים.
  • המשך לנקות מזינים באופן קבוע כדי לסייע בהפחתת התפשטות מחלות זיהומיות.
  • בחר בכמה צמחים ידידותיים לציפורים כדי להגדיל את מקורות המזון הטבעיים שלהם.

אולי תרצה לקרוא את המדריך שלנו על "צמחים לציפורי גן" כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן